franca
PostWysłany: Wto 7:39, 26 Lut 2008    Temat postu:

W mojej szkole też coś takiego funkcjonuje i wiem z doświadczenia, że droga do zrealizowania tegoż przedsięwzięcia była ciężka. Po pierwsze dlatego, bo budzi kontrowersje. Po drugie- uczniowie (tylko pełnoletni) sami decydowali o tym, czy chcą takie "coś" w internecie. Reszta (czyli tzw. małolaty Very Happy) niestety dawali do podpisania rodzicom specjalne zgody na umieszczenie danych ich dziecka w sieci. A i w tym gronie, zdania były podzielone, gdyż dla jednych to dziwactwo, a dla innych kolejna okazja do sprawowania kontroli nad swoją pociechą. Osobiście uważam, że to zbędny dodatek do, i tak już przesranego, życia ucznia.
Gość
PostWysłany: Pon 14:18, 25 Lut 2008    Temat postu: Internetowy dziennik szkolny

Witam .
W internecie natrafiłam na coś takiego jak internetowy dziennik szkolny nazywa sie Dexter, można go odnaleźć wpisując w wyszukiwarkę "dziennik szkolny dexter"